Hakkımızda

1972 yılında Skoda ve Renault bayilikleriyle otomotiv sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlayan firmamız  1985 yılından 2008 yılına kadar Fatih Haseki’de 2008 yılından itibaren de İSTOÇ OTO TİCARET MERKEZİ'NDE her marka ikinci el araç alım satımıyla; binek ve ticari her marka  Sıfır km aracın spotuyla hizmet vermeye devam etmektedir. 2013 yılında OTOPORT Haramidere Şubemiz açılmıştır.

 

Sıfır km ve ikinci el tüm markaları en ucuz fiyatlarla satan, satış öncesi ve sonrasında müşteri memnuniyetini en ön planda tutan firmamız siz değerli  müşterileri sayesinde Otomotiv Sektöründe Güvenilir Büyük Bir Marka olmanın gururunu yaşamaktadır.

 

Her zaman olduğu gibi her marka 0 km ve ikinci el araçları yine güvenle en uygun şartlarda en uygun fiyatlarla bizden alabilir aracınızla  değerinde takas yapabilirsiniz.

 

Hem ikinci elde hem de Sıfır km araçlarda en ucuz banka kredisini, firmaların en uygun kampanyalarını sizin için en avantajlı şartlarda engin bilgi, tecrübe ve deneyimimizden yararlanarak bizden danışıp kullanabilirsiniz.

 

Kredinizle ilgili tüm işlemleri siz uğraşmadan biz takip edip en kısa zamanda sonuçlandırırız.

 

Her marka araçta kendi araç grubunda uzman satış temsilcilerimiz tarafından gerekli bilgi ve görüşleri alabilir size istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun aracı seçmenizde en gerçek ve doğru bilgilerle danışmanlık yapabiliriz.

 

40 yılı aşan güvenle bizi tercih eden siz değerli müşterilerimize teşekkür eder bundan sonra da bizi seçip sizlere layık olacağımızı gururla bildiririz.